משרד עורכי דין תעבורה

דיני תעבורה הם תחום משפטי שיותר ויותר אנשים נזקקים לו בשנים האחרונות בגלל גידול בנפח התנועה והנהגים ובגלל עבירות שונות שאנשים אינם שמים לב לחומרתן וחוזרים עליהן שוב ושוב. במקרים כאלה הם גם לא יודעים שרצוי מאוד להיעזר בשירותי משרד עורכי דין תעבורה, משום שעבירות לא מעטות שלו הן פליליות ועלולות להשאיר השלכות קשות על עתידכם, במיוחד אם אתם צעירים ויש לכם תכניות. עבירות תעבורה שגוררות רישום פלילי, לפי משרד דנציגר אלקבץ ושות' הן עבירות שקשה אחר למחוק אותו ולנקות את שמכם הטוב. משום כך רצוי מאוד שמרגע שביצעתם את העבירה ונתפסתם על ידי שוטר, או שנדרשתם להליך משפטי כלשהו בעניין זה להיעזר בשירותי משרד עו"ד תאונות דרכים מומלץ ומנוסה. רישום פלילי מונע מכם עבודה במקומות מסוימים כמו שירות המדינה וגופים נחשבים, או שלא תוכלו לנסוע למדינות שונות בשל כך.

מנהיגה בשכרות ועד דו"חות חניה מצטברים

דיני תעבורה משתרעים על פני קשת רחבה של עבירות, מעבירות קשות של גרימת תאונה או נהיגה תחת השפעת סמים ואלכוהול ועד בעיות כמו הצטברות של קנסות ודו"חות תנועה. בכל מקרה, המדינה אינה מקילה ראש בעניינים אלה ודווקא בגלל העומס הגדול בתחום זה היא נוטה לא לוותר ולא להקל ראש בעבירות שמסכנות חיים ורכוש. משרד עורכי דין תעבורה כמו של עורכי הדין דנציגר אלקבץ ושות' ראו כבר לקוחות שחשבו שייצוג עצמי בבית המשפט יהיה עדיף על פני ייצוג מקצועי ולכן התוצאה הייתה פסילה ממושכת למי שחייב להיעזר ברכב לצורך פרנסתו, או אנשים שמצאו את עצמם עם רישום פלילי ועונש מאסר בפועל או על תנאי בשל כך.

ייצוג חוסך מכם סנקציות

מכיוון שבדיני תעבורה יש ברירת משפט במקרים מסוימים, יש אנשים שמנסים לנצל את המוצא הקל מבחינתם, אולם משרד עורכי דין תעבורה יכול להעיד בוודאות גמורה שאי ידיעת החוק והאפשרויות שעומדות לרשותכם מונעת מכם לנצל את האפשרויות המיטביות ביותר עבורכם. ייצוג מקצועי הולם בדיני תעבורה עדיף על טיפול עצמי שלכם. אין סיבה לא לקבל את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר בתחום זה כדי למנוע מכם השלכות קשות אלה.

משרד עורכי דין תעבורה